Sklepy
Godziny Otwarcia
Jak dojechać
Centrum handlowe
Boksy magazynowe
Wynajem powierzchni
Kontakt

Newsletter

Newsletter
Jeśli chcesz na bieżąco dostawać informacje o nowościach w naszej ofercie, wyprzedażach i promocjach zapisz się na Newsletter. Zobaczysz, że warto!

   

Zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych RODO informujemy, że Administratorem Danych Osobowych podanych przez Panią/Pana jest NRC Sp. z o.o. z siedzibą w Kalwarii Zebrzydowskiej, Brody 634, 34-130. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu otrzymywania informacji handlowych oraz w celach marketingowych etc. Przysługuje Pani/Panu prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu, cofnięcia zgody, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia. …Więcej

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych,zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych RODO. Jestem świadomy/ma, iż podanie swoich danych jest dobrowolne. Mam prawo dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania.
 
Wyrażam zgodę na przesyłanie skierowanej do mnie informacji handlowej o nowościach i promocjach Administratora na podany adres e-mail, zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
 
Nasze marki
  1. Smart Gym Katowice Załęże
  2. Fabian Moda Męska
  3. World Brand Outlet
  4. iButy
  5. VIVE Profit
Wspieramy
  1. Fundacja Pomocy Dzieciom ULICA
  2. Ambasadorzy Niemożliwego
  3. Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa