NEWSLETTER

Otrzymuj najnowsze wiadomości o trendach i promocjach.  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. ...Więcej

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej kierowanej do mnie za pomocą środków komunikacji elektronicznej w szczególności poczty elektronicznej ...Więcej
Wynajem powierzchni

Wynajem powierzchni

Powierzchnia handlowo-usługowa do wynajęcia

  • Prosimy o kontakt telefoniczny 882 133 474
Naszym celem jest rozwój przedsiębiorczości i podtrzymanie tradycji polskiego handlu. Oferując elastyczne warunki najmu chcemy wspierać polskich przedsiębiorców oraz oferować klientom produkty w atrakcyjnych cenach.W centrum  znajduje się ponad 100 punktów handlowo – usługowych, co gwarantuje szeroką i zróżnicowaną ofertę artykułów odzieżowych, obuwniczych, dodatków oraz usług. W obiekcie jest zamontowany monitoring, system alarmowy, doprowadzone linie telefoniczne i internet.

Powierzchnia magazynowa do wynajęcia

  • Prosimy o kontakt telefoniczny 882 133 473
Obiekt jest pod stałym dozorem i monitoringiem dostępny dla najemcy 24h na dobę. Plac manewrowo-parkingowy z rampą i windą. Możliwość dostosowania powierzchni do indywidualnych potrzeb najemcy.  

Boksy magazynowe do wynajęcia

  • Prosimy o kontakt telefoniczny 882 133 473
Samoobsługowe boksy magazynowe o powierzchni 7,5 m2, 10 m2 lub 12 m2 do wynajęcia dla osób prywatnych i firm, z dostępem 24h/7 w parkingu podziemnym Centrum Handlowego Załęże. Najkrótszy okres umowy najmu wynosi 7 dni! Cena do negocjacji w zależności od długości najmu.
Nasze marki
  1. Fitness Point
  2. World Brand Outlet
  3. Świat Dory
  4. VIVE Profit
Wspieramy
  1. Fundacja Pomocy Dzieciom ULICA
  2. Ambasadorzy Niemożliwego
  3. Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa